Ul. Piastowska-przejazd kolejowy 1,
66-300 Międzyrzecz, Lubuskie

Na skróty

Własna przystań kajakowa

Posiadamy specjalnie przygotowaną przystań kajakową z miejscem na ognisko, boiskiem do piłki siatkowej oraz toaletą typu TOI TOI. Płyniesz z nami - stanica jest do Twojej dyspozycji!

Więcej...

Nasze kajaki

Jako wyposażenie posiadamy profesjonalne, niezwykle wytrzymałe kajaki firmy AQUARIUS. Do wyboru mamy kilka typów kajaków. Zawsze znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Więcej

Wybierz trasę

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilkanaście tras do wyboru wraz z mapami rzeki. Sam zdecyduj o czasie trwania i poziomie trudności trasy.

Wybierz trasę

Wynajmij kajak wędkarski

Jako nieliczni posiadamy w ofercie kajaki przeznaczone specjalnie dla wędkarzy

Wędkujesz?? Zarezerwuj kajak już teraz!

protour

  

AQUARIUS PRO TOUR 470

 

Pro Tour to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. mocna i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze.

Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro tour'a.

Przy obu siedziskach  zostały dodane miejsca na napój / puszkę.

90 litrowa wodoszczelna komora bagażowa oddzielona jest od kokpitu grodzią - jest już obecna w wyposażeniu standardowym.

Kajak posiada szereg opcji dodatkowych w postaci steru, olinowania, podnóżków itp.

W kajaku Pro Tour zostało specjalnie wzmocnione dno - dodatkową warstwą polietylenu - nadaje sztywności konstrukcji kajaka i zapobiega odkształceniom.

Końcówka kila jest elementem wymiennym, ponieważ jest najbardziej narażona nauszkodzenie podczas przeciągania kajaka.

Na dziobie znajduje się praktyczny odpływzakręcany korkiem, przez który w łatwy sposóbmożna wylać wodę z wnętrza kajaka.

 

2024 © Spływy Obra Bobra All Rights Reserved.